Privaaatsus

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid, kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Veebipoel on isikuandmete eest vastutav töötleja. NetThings OÜ (registrikood 12010251), asukohaga Kuldnoka 15/49, tel +372 689 2049, ja e-kiri [email protected] (Ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.